063

Josef Král

Svatobor u Sušice

32 500 Kč
Autor: Josef Král
Identifikační číslo: 063
Technika: olej/lepenka
Rozměry: 45,5 x 66,5 cm
Signatura: sign. PD J. Král
vzadu autorský popis, č. 80; rámováno