Bohumír Dvorský (1902 - 1976)

Zátiší s malovanou keramikou

32 500 Kč

Autor: Bohumír Dvorský
Identifikační číslo: 0579-S210054
Technika: olej/plátno
Rozměry: 51,5 x 80 cm
Signatura: sign. LD Boh Dvorský
rámováno