090

Bohumír Dvorský

Zátiší s malovanou keramikou

32 500 Kč
Autor: Bohumír Dvorský
Identifikační číslo: 090
Technika: olej/plátno
Rozměry: 51,5 x 80 cm
Signatura: sign. LD Boh Dvorský
rámováno