085

Vojtěch Sedláček

Vesnická krajina

19 500 Kč
Autor: Vojtěch Sedláček
Identifikační číslo: 085
Datováno: 1961
Technika: kombinovaná technika/papír
Rozměry: ve výřezu 29 x 44 cm
Signatura: sign. PD Vojt Sedláček 61.
rámováno, pasparta, pod sklem