152

Otakar Nejedlý

Sběrači v pralese

320 000 Kč
Autor: Otakar Nejedlý
Identifikační číslo: 152
Datováno: po 1910
Technika: olej/deska
Rozměry: 23,5 x 28 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
vzadu autorský popis; expertiza PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno