105

Jindra Husáriková

Kytice

17 000 Kč
Autor: Jindra Husáriková
Identifikační číslo: 105
Technika: tempera/karton
Rozměry: ve výřezu 43 x 34,5 cm
Signatura: nesignováno
vzadu štítek a razítko ČFVU; rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Husáriková Jindra

Snění
50 000 Kč