230

Milan Staněk

Twist II

28 000 Kč
Autor: Milan Staněk
Identifikační číslo: 230
Datováno: 1963
Technika: olej/lepenka
Rozměry: 92 x 70 cm
Signatura: sign. PD M. Staněk 63
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Staněk Milan

Večer u jezera
28 000 Kč