160

František Vincenc Vingler

Pstruh

72 000 Kč
Autor: František Vincenc Vingler
Identifikační číslo: 160
Datováno: 50. léta
Technika: patinovaný bronz
Rozměry: v. 16, d. 30 cm
Signatura: sign. na plintě Vingler
provenience: získáno z rodiny autora

Další díla v Poaukční prodej od autora Vingler František Vincenc