František Vincenc Vingler (1911 - 1981)
Pstruh
Autor: | František Vincenc Vingler |
Identifikační číslo: | 0646-S180413 |
Datováno: | 50. léta |
Technika: | patinovaný bronz |
Rozměry: | v. 16, d. 30 cm |
Signatura: | sign. na plintě Vingler |
Datováno: | 50. léta |
Rozměry: | v. 16, d. 30 cm |