250

Arthur Heyer

Bulldog s koťaty

50 000 Kč
Autor: Arthur Heyer
Identifikační číslo: 250
Technika: olej/plátno
Rozměry: 60,5 x 80 cm
Signatura: sign. LD Heyer. A.
rámováno