064

Václav Brožík

Polyxena z Lobkovic chrání ve svém domě před pronásledováním královské místodržící Slavatu a Martinice

1 200 000 Kč
Autor: Václav Brožík
Identifikační číslo: 064
Technika: olej/plátno
Rozměry: 70 x 98,5 cm
Signatura: nesignováno
expertiza PhDr. N. Blažíčková-Horová; rámováno