024

Jiří Trnka

Katamaran

Autor: Jiří Trnka
Identifikační číslo: 024
Technika: kresba tuší, akvarel/papír
Rozměry: ve výřezu 26,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD tj
rámováno, pasparta, pod sklem; tři drobné skvrnky v ploše