066

František Brunner - Dvořák

Na louce

25 000 Kč
Autor: František Brunner - Dvořák
Identifikační číslo: 066
Technika: olej/plátno, karton
Rozměry: 24 x 31 cm
Signatura: sign. LD Fr Dvořák
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pod sklem