166

Martin Benka

Žena s bílým šátkem

Autor: Martin Benka
Identifikační číslo: 166
Datováno: 1932-38
Technika: olej/karton
Rozměry: 12 x 12 cm
Signatura: sign. LD MBenka
vzadu razítko FVU Martin Benka; expertiza Mgr. D. Arce; rámováno; mírně poškozeno

Další díla v Poaukční prodej od autora Benka Martin

Orava
300 000 Kč