173

Endre Nemes

Čtenářka

Autor: Endre Nemes
Identifikační číslo: 173
Datováno: 30. léta
Technika: akvarel/papír
Rozměry: 29 x 19,5 cm
Signatura: sign. LN E. Nemes
expertiza PhDr. E. Ľuptáková; rámováno, pasparta, pod sklem