181

Ester Šimerová-Martinčeková

Plachetnice

Autor: Ester Šimerová-Martinčeková
Identifikační číslo: 181
Technika: kombinovaná technika/papír
Rozměry: ve výřezu 21 x 17,5 cm
Signatura: sign. LD EMŠ
expertiza PhDr. E. Ľuptáková; rámováno, pasparta, pod sklem