131

Karel Liebscher

Dub ve stráni

95 000 Kč
Autor: Karel Liebscher
Identifikační číslo: 131
Datováno: kolem 1905
Technika: olej/plátno
Rozměry: 53 x 43 cm
Signatura: sign. LD KL
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pod sklem