259

Mokřiny s čápy

26 000 Kč
Identifikační číslo: 259
Technika: olej/plátno
Rozměry: 50 x 71,5 cm
Signatura: nesignováno
konzultoval PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno