191

Karel Jílek

Kytice

15 000 Kč
Autor: Karel Jílek
Identifikační číslo: 191
Datováno: 1969
Technika: tempera/karton
Rozměry: 60 x 45 cm
Signatura: sign. PD K Jílek 63
rámováno