188

Zdeněk Blažek

Kytice

20 000 Kč
Autor: Zdeněk Blažek
Identifikační číslo: 188
Datováno: 1963
Technika: olej/karton
Rozměry: 70,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Z Blažek 63
rámováno