158

Alois Fišárek

Zátiší s kyticí a šperkovnicí

Autor: Alois Fišárek
Identifikační číslo: 158
Datováno: 1942
Technika: olej/deska
Rozměry: 30 x 60 cm
Signatura: sign. PD Fišárek 42
rámováno