174

Gustáv Mallý

Krajina od Haliče

195 000 Kč
Autor: Gustáv Mallý
Identifikační číslo: 174
Technika: olej/plátno
Rozměry: 47 x 59 cm
Signatura: sign. LD G. Mallý
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Mallý Gustáv

Lávka v údolí - Halič
195 000 Kč