175

Gustáv Mallý

Lávka v údolí - Halič

195 000 Kč
Autor: Gustáv Mallý
Identifikační číslo: 175
Technika: olej/plátno
Rozměry: 48 x 58 cm
Signatura: sign. PD G. Mallý
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Mallý Gustáv

Krajina od Haliče
195 000 Kč