126

Miloslav Chlupáč

Svlékající se

380 000 Kč
Autor: Miloslav Chlupáč
Identifikační číslo: 126
Datováno: 60. léta
Technika: bronz 1. odlitek
Rozměry: v. 72,5 cm
Signatura: sign. dole MCH 1/1
přiloženo potvrzení pravosti autorem
Vystaveno:
MILOSLAV CHLUPÁČ / OBRAZY, SOCHY, KRESBY, Zámek Klenová, 2020