206

Jiří Šorm

Vševidoucí oko

68 000 Kč
Autor: Jiří Šorm
Identifikační číslo: 206
Datováno: 1989
Technika: olej/plátno
Rozměry: 185 x 231,5 cm
Signatura: sign. PD J. Šorm 89
obraz je složen ze 6 ks; 4 x 92,5 x 60,5 cm, 2x 92, 5 x 110,5 cm