010

František Tichý

Dáma s chrtem

Autor: František Tichý
Identifikační číslo: 010
Datováno: 1947
Technika: litografie
Rozměry: tisk 16,5 x 12 cm
Signatura: sign. LD Tichý 47
reprodukováno: Grafické dílo F. Dvořák F. Tichý, č. 139, str. 110; rámováno, pasparta, pod sklem