171

Miloš Alexander Bazovský

Krocani

Autor: Miloš Alexander Bazovský
Identifikační číslo: 171
Datováno: 1950-1957
Technika: olej/karton
Rozměry: 29 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD M.A.B.
expertiza PhDr. E. Ľuptáková; rámováno