184

Ester Šimerová-Martinčeková

Odrazy

Autor: Ester Šimerová-Martinčeková
Identifikační číslo: 184
Datováno: 60. léta
Technika: kombinovaná technika
Rozměry: 15,7 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD M
expertiza PhDr. E. Ľuptáková; rámováno, pasparta, pod sklem