177

Zolo Palugyay

Vinice

25 000 Kč
Autor: Zolo Palugyay
Identifikační číslo: 177
Datováno: 1928 - 1935
Technika: akvarel/papír
Rozměry: 28 x 40 cm
Signatura: sign. PD Palugay
expertiza PhDr. E. Ľuptáková; pasparta, sklo, rámováno