127

Vladimír Kompánek

Masopust

145 000 Kč
Autor: Vladimír Kompánek
Identifikační číslo: 127
Datováno: 80.-90. léta
Technika: asambláž
Rozměry: 52,5 x 73 cm
Signatura: sign. LD K. a PD V. Kompánek
vyřezávané, tmelené a malované dřevo, rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Kompánek Vladimír