260

Antonio García Malo

Ráno u řeky

47 000 Kč
Autor: Antonio García Malo
Identifikační číslo: 260
Datováno: 1877 (79??)
Technika: olej/plátno
Rozměry: 74 x 101 cm
Signatura: sign. LD A. Garcia. Malo
LD Paris 1877 (79 ??); drobné krakely, vzadu kryté defekty; rámováno