016

Salvador Dalí

Divoký Tristan

Autor: Salvador Dalí
Identifikační číslo: 016
Datováno: 1981
Technika: litografie, zlaté aplikace 33/300
Rozměry: ve výřezu 49 x 64,5 cm
Signatura: sign. PD tužkou Dalí
vlevo dole slepotiskové razítko, rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Dalí Salvador