057

Pavel Roučka

Kompozice

Autor: Pavel Roučka
Identifikační číslo: 057
Datováno: 2005
Technika: kombinovaná technika, koláž/papír
Rozměry: 41 x 30 cm
Signatura: sign. PD Roučka 2005
původně získáno z atelieru autora; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Roučka Pavel