Pavel Roučka (1942)

Houpání

20 250 Kč

Autor: Pavel Roučka
Identifikační číslo: 1021-S210103
Datováno: 2003
Technika: kombinovaná technika/papír
Rozměry: 50,5 x 65 cm
Signatura: sign. PD Roučka 2003
původně získáno z ateliéru autora; rámováno, pod sklem

Další díla v Komisní prodej od autora Roučka Pavel

Labutě
1 500 Kč