056

Pavel Roučka

Houpání

20 000 Kč
Autor: Pavel Roučka
Identifikační číslo: 056
Datováno: 2003
Technika: kombinovaná technika/papír
Rozměry: 50,5 x 65 cm
Signatura: sign. PD Roučka 2003
původně získáno z ateliéru autora; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Roučka Pavel