055

Pavel Roučka

Cesta

Autor: Pavel Roučka
Identifikační číslo: 055
Datováno: 2009
Technika: kombinovaná technika/papír
Rozměry: 76 x 64 cm
Signatura: sign. DU Roučka 2009
původně získáno z ateliéru autora; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Roučka Pavel