170

Martin Benka

Orava

300 000 Kč
Autor: Martin Benka
Identifikační číslo: 170
Datováno: 1930-1935
Technika: olej/plátno
Rozměry: 30 x 30
Signatura: sign. PD M. Benka Orava
expertiza PhDr. Ľ. Podušel, CSc.; původní stav; vzadu razítko ONG Orava, č. 212/81; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Benka Martin