185

Milan Laluha

Žena v horách

38 000 Kč
Autor: Milan Laluha
Identifikační číslo: 185
Datováno: po roce 2000
Technika: olej/sololit
Rozměry: 12 x 15 cm
Signatura: sign. LU ML a vzadu M.Laluha
pravost potvrzena manželkou autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Laluha Milan

Žena ve vsi
78 000 Kč