187

Milan Laluha

Žena ve vsi

78 000 Kč
Autor: Milan Laluha
Identifikační číslo: 187
Datováno: po roce 2000
Technika: olej/sololit
Rozměry: 25,5 x 31,5 cm
Signatura: sign. LD ML a vzadu M. Laluha
pravost potvrzena manželkou autora, rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Laluha Milan

Žena v horách
38 000 Kč