164

Jozef Theodor Mousson

Dívka a oráči

450 000 Kč
Autor: Jozef Theodor Mousson
Identifikační číslo: 164
Datováno: počátek 30. let 20. století
Technika: olej/plátno, karton
Rozměry: 30,5 x 59,5 xm
Signatura: sign. PD T. Mousson.
rámováno