125

Vladimír Kompánek

Štítové znaky

240 000 Kč
Autor: Vladimír Kompánek
Identifikační číslo: 125
Datováno: 1987
Technika: olej/překližka
Rozměry: 68 x 90 cm
Signatura: sign. PD Vl. Kompánek
značeno vzadu K. v kroužku, vzadu autorský popis, rámováno, potvrzeno PhDr. Ľ. Podušelem

Další díla v Poaukční prodej od autora Kompánek Vladimír