054

Vladimír Kompánek

Turoň

Autor: Vladimír Kompánek
Identifikační číslo: 054
Datováno: 80. léta 20. století
Technika: patinovaný bronz
Rozměry: v. 15 cm, š. 12 cm, d. 17 cm
Signatura: sign. vzadu K.
ze 2. série turoňů, která započala 1982, mramorový podstavec

Další díla v Poaukční prodej od autora Kompánek Vladimír

Masopust
145 000 Kč