169

Frieda Salvendy

Hrušov

25 000 Kč
Autor: Frieda Salvendy
Identifikační číslo: 169
Datováno: 1935
Technika: kombinovaná technika/papír
Rozměry: ve výřezu 33,5 x 46 cm
Signatura: sign. LD Salvendy Hrušov 1935
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pasparta, pod sklem