072

Vladimír Sychra

Portrét ženy

185 000 Kč
Autor: Vladimír Sychra
Identifikační číslo: 072
Datováno: 1939
Technika: olej, kombinovaná technika/plátno
Rozměry: 65,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD V. Sychra 39
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; vzadu autorsky signatura, datace; rámováno