266

František Jakub

Figurální kompozice

80 000 Kč
Autor: František Jakub
Identifikační číslo: 266
Technika: olej/deska
Rozměry: 55 x 75 cm
Signatura: sign. vzadu F. Jakub
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; vzadu pozůstalostní razítko; vzadu autorsky signatura; rámováno