015

Bernard Buffet

Mikroskop

26 000 Kč
Autor: Bernard Buffet
Identifikační číslo: 015
Technika: barevná litografie 46/125
Rozměry: ve výřezu 63 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD Bernard Buffet
rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Buffet Bernard

Chléb a víno
33 000 Kč