028

Jiří Načeradský

Ufonky

15 000 Kč
Autor: Jiří Načeradský
Identifikační číslo: 028
Datováno: 1978
Technika: akvarel, tužka
Rozměry: ve výřezu 58,5 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 78
rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Načeradský Jiří