036

Jiří Načeradský

Ptačí hnízdo

Autor: Jiří Načeradský
Identifikační číslo: 036
Datováno: 2013
Technika: kresba tuší/papír
Rozměry: 49,5 x 70 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 2013
vystaveno: Jiří Načeradský: Kresby, koláže, grafiky 1956 - 2013, Galerie Vltavín Praha, 2013; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Načeradský Jiří

Ufonky
15 000 Kč