116

Ilja (Jiljí) Hartinger

Podzimní ráno na Valašsku

18 000 Kč
Autor: Ilja (Jiljí) Hartinger
Identifikační číslo: 116
Datováno: 1991
Technika: kvaš, akvarel/karton
Rozměry: 35 x 102 cm
Signatura: sign. PD I Hartinger 91
vzadu autorský štítek; rámováno, pod sklem