022

Wilhelm Otto Peters

Odpočívající dáma

10 000 Kč
Autor: Wilhelm Otto Peters
Identifikační číslo: 022
Technika: kombinovaná technika
Rozměry: ovál 30 x 23 cm
Signatura: sign. PU Otto Peters
rámováno, pasparta, pod sklem