060

Klára Stodolová

Zlátnoucí bříza

26 000 Kč
Autor: Klára Stodolová
Identifikační číslo: 060
Datováno: 2020
Technika: akvarel/papír
Rozměry: 61 x 75 cm
Signatura: sign. PD K. Stodolová 2020
vzadu autorský popis; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Stodolová Klára